Aktuality
VÝSTAVA: Storočie Slovákov v českých krajinách
Výstavu, konanú pri príležitosti 30. výročia Klubu slovenskej kultúry, si môžete pozrieť v Oblastnom múzeu v Chomutove od 19. mája 2007 do 30. septembra 2007.
Tento výstavný projekt DOMUSUu pri Klube slovenskej kultúry je tematicky zameraný na príchod Slovákov do českých krajín a na ich kultúrny prínos, v minulosti i v súčasnosti, pre Českú republiku. Projekt a program výstavy pripravili KSK, DOMUS a Oblastní muzeum v Chomutove.
Na výstavu Storočie Slovákov v českých krajinách vás srdečne pozývame.


 
Podvečer so slovenským divadlom III
Všetkých členov i nečlenov Klubu slovenskej kultúry, milovníkov slovenského divadla a inscenácií zo slovenskej produkcie, srdečne pozývame na ďalšiu z besied s režisérom a publicistom Prof. Jurajom (Jiřím) Svobodom, ktorá sa uskutoční v priestoroch KSK vo štvrtok 31. mája 2007 o 17:00. Témou tohto večera, zrealizovaného v rámci divadelnej sekcie KSK a filmovej sekcie KSK, budú osobnosti slovenského divadla Ján Jamnický a Ján Borodáč.
Vstup voľný.


 
Zwiebelovo kvarteto v Prahe
Slovenský inštitút v Prahe a Klub slovenskej kultúry si Váa dovol'ujú pozvať na koncert význámeho slovenského hudobného telesa Zwiebelovo kvarteto pri príležitosti 30. výročia založenia Klubu slovenskej kultúry. Pozvánku a program koncertu nájdete tu.

 
«ZačátekPředchozí61626364656667686970DalšíKonec»

Strana 67 z 72